Adrasan Sevgim Teknesi

Suluada Özel Tekne Turu

12Temmuz

Suluada Özel Tekne Turu

Adrasan’dan günübirlik tekne turlarında iki yöne gidebilirsiniz. Birincisi Akseki Koyu, Sazak Koyu, gibi koyların bulunduğu koylar tekne turu, ikincisi ise son yılların en gözde rotası olan Suluada tekne turu. Bizim ne tarafa gittiğimizi sorarsanız eğer cevabımız “siz nereye isterseniz” olacaktır çünkü Sevgim Teknesi özel tekne turu yapan bir teknedir ve tekne turunun yönünü siz belirlersiniz.

 

Suluada özel tekne turu yapmanın en güzel yanı son yıllarda yoğunlaşan tekne sayısı yüzünden belli koyların aşırı kalabalık olması ve bizim ise güzergahı buna göre ayarlamamız sonucunda en sakin olan saatlerde en sakin Suluada koylarında demir atabilmemiz olacaktır. Teknemizin diğer teknelere göre küçük olması bu açıdan büyük bir avantaj sağlamaktadır. Büyük gezi tekneleri her koya demir atamazken biz istenilen her yere rahatça girip demir atabiliyoruz ve sizler kalabalığa karışmadan denizin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Özel tekne turu yapmanın avantajlarını tek tek saymaya gerek görmüyoruz, size özel bir gün yaşamak istiyorsanız, Suluada özel tekne turu konusunda tercihiniz Sevgim Teknesi olsun, mutlu keyifli bir gün geçirin..

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!