Adrasan Sevgim Teknesi

Size Özel Tekne Turuna Ne Dersiniz ?

12Temmuz

Size Özel Tekne Turuna Ne Dersiniz ?

Adrasan tekne turu konusunda tüm ülkeye nam salmış güzelliklere ahip, eşsiz güzergahları olan bir yer. Bir yanda Maldivleri aratmayacak güzellikteki Suluada, diğer tarafta Porto Ceneviz, Sazak, Korsan Koyu gibi koyların olduğu Adrasan Koyları tekne turu güzergahı. İki güzergahın ikiside birbirinden özel ve güzel. Tekne turları Adrasan’da genel olarak sabah başlar ve akşam üzeri geri dönüş şeklinde sonlanır. Gün içinde öğlen yemeği teknede yenir ve gün boyu koylarda demir atılır, denize doyulur.

Bizim düzenlediğimiz tekne turlarının en önemli farkı ise gruplara özel olmasıdır. Yani tekneye sizin dışınızda yabancı misafir almayız. Tekne size özel olur, tur size özel düzenlenir. Özellikle ailece tura çıkmak isteyenler için bu hizmet tam da istenildiği gibidir. Tur size özel olduğu için sakin koylar seçilir ve siz ailenizle – sevdiklerinizle denize girerken çevrede kimseler olmaz.

Sevgim Teknesi 12 kişiliktir. Teknemiz özel turlar düzenler ve tekneyi kiraladığınızda sizin dışınızda teknede kimse olmaz. Arkadaşlar grupları, aileler, kalabalıktan hoşlanmayan çiftler için biz buradayız, her sabah Adrasan sahilde hazır bekliyoruz. Rezervasyon zorunludur, tur tarihinde tekneyi size özel kapatmamız için önceden bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir..

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!